Pragniemy pomóc Ci w możliwie najlepszy sposób, dlatego prosimy o załączenie w wiadomości następujących informacji:

1. Czy podczas próby dokonania zakupu wyświetlił się jakiś błąd? Jeśli tak, czy pojawił się on w naszej usłudze, czy w witrynie banku? Co było napisane w komunikacie o błędzie?

2. Jaki bank wydał kartę, której chcesz użyć do dokonania zakupu?

3. Czy na Twojej karcie włączona jest możliwość dokonywania zakupów międzynarodowych/internetowych?

4. Pamiętaj, że wszystkie nasze opcje zakupów premium powodują pobranie środków w jednej transakcji. Czy na Twojej karcie jest odpowiednia ilość środków do dokonania takiej transakcji?

Jeśli utworzyłeś wcześniej profil i wykupiłeś członkostwo premium za pomocą karty kredytowej lub debetowej, pamiętaj, że nie możesz użyć tej samej karty na innym profilu, nawet jeśli poprzedni profil został usunięty przed próbą dokonania płatności. Mimo że dane karty nie są przechowywane w naszym systemie, muszą być przechowywane przez 5 lat w bazie danych dostawcy usług płatniczych.

Masz następujące wyjścia:

1. Wróć do swojego poprzedniego profilu. Możesz korzystać z tej samej karty na swoim pierwszym profilu bez żadnych przeszkód. Jeśli nie pamiętasz adresu e-mail i/lub nazwy użytkownika, możesz skontaktować się z naszym działem wsparcia i przekazać zamaskowane dane karty (tylko pierwsze 6 i ostatnie 4 cyfry), a nasi pracownicy odnajdą je dla Ciebie.

2. Użyj innej karty.

3. Użyj tej samej karty, ale zapłać przez GooglePlay lub iTunes.