Oferujemy zakres bezpiecznych metod płatności. Zapoznaj się z informacjami poniżej na temat naszych dostępnych opcji (Proszę zwróć uwagę na to, że nie wszystkie metody płatności są dostępne w każdym kraju. Sprawdź swoją stronę Członkostwa następnie wybierz twój pakiet członkowski aby zobaczyć co jest dostępne dla ciebie).

Płatności kartą

Akceptujemy różne rodzaje kart: Visa, Mastercard, American Express i Discover. (Pamiętaj, że TYLKO te rodzaje kart są akceptowane we wszystkich krajach. Karty kredytowe i debetowe lokalnych dostawców niestety nie są obsługiwane w naszej witrynie). Nazwa VictoriaMilan nigdy nie pojawi się na twoim wyciągu bankowym. Zastąpi ją inna, anonimowa nazwa.

Entropay (Uważane jako płatność kartą)

Entropay to wirtualna karta Visa Prepaid, której możesz użyć do płatności online. Wejdź na stronę https://entropay.com/ aby w kilka minut zdobyć swoją kartę. Po rejestracji możesz przesłać pieniądze ze swojego konta bankowego na kartę EntroPay. (Większość głównych kart jest akceptowana). Teraz możesz skorzystać ze swojeje Wirtualnej Visy aby dokonać zakupu online lub przez telefon wszędzie gdzie widzisz logo Visa.

Paysafecard

Paysafecasrd to sposób płatności voucherem. Wpisz 16-cyfrowy PIN paysafecard na stronie i dokonał całkowicie anonimowej płatności. Możesz kupić paysafecard w sklepach. Wprowadź swój kod pocztowy/miasto na www.paysafecard.com i dowiedz się, gdzie jest najbliższy sklep z paysafecard w twojej okolicy.

Neteller

Neteller to tak zwany portfel internetowy. Aby utworzyć w nim konto, odwiedź witrynę https://www.neteller.com. Wpłać środki na swoje konto NETELLER i korzystaj z nich, kiedy chcesz.

Entercash

Entercash to sposób płatności online. Wybierz swój bank i zaloguj się na Netbank aby dokonać płatności. Twoje konto zostanie zaktualizowane natychmiastowo po płatności.

IDEAL

Ideal to metoda płatności obsługiwanych w czasie rzeczywistym, która używa tego samego środowiska, co platforma internetowa Twojego banku. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniany jest przez uwierzytelnianie dwuetapowe (2FA), na przykład token dostępu w trybie pytanie-odpowiedź oparty na chipie umieszczonym w karcie debetowej lub płatniczej. Co więcej, sprzedawca nie otrzymuje żadnych danych wrażliwych użytkownika, takich jak numer karty kredytowej.

GooglePlay lub iTunes

Opcje te są dostępne na telefonach i tabletach. Jeśli płacisz za pośrednictwem Google'a lub Apple'a, możesz skorzystać z metod udostępnionych przez danego dostawcę do realizacji płatności w aplikacjach. Pamiętaj, że automatycznego odnawiania powiązanego z płatnościami w firmie Apple nasz dział wsparcia nie może dezaktywować. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje członkostwo nie zostanie odnowione, zajrzyj tutaj:

Dla iTunes: https://support.apple.com/en-us/HT202039

Dla GooglePlay: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=en