Jak sprawić by zdradzający partner wrócił do małżeńskiej sypialni

Zgodnie z najnowszymi wynikami badań, nie każdy romans musi zwiastować koniec związku. Statystyki mówią, że większość zdradzających chciałaby powrócić do monogamii i znaleźć się ponownie w małżeńskiej sypialni.

Badanie przeprowadzone przez Victoria Milan - stronę randkową dla ludzi w związkach szukających romansu - zapytała 6037 aktywnych użytkowników czy rozważają zakończenie ich pozamałżeńskiej przygody, a jeśli tak czy na ich decyzję wpłynęłaby postawa ich partnera.

Powody dla których ludzie zdradzają swoich partnerów są różne. Większość użytkowników Victoria Milan żyje w szczęśliwych w związkach, ale poszukują czegoś dodatkowego.

wroc swojego kochanka Drugim popularnym powodem do zdrady jest to, że na świecie jest tak wiele seksownych ludzi i ciężko wytrwać tylko przy jednej osobie. Po trzecie, partnerzy nie ubierają się tak seksownie jak na początku związku. Inne przyczyny to różne apetyty na życie, różny poziom libido czy brak zaangażowania partnera. Jedna na 10 osób twierdzi, że ich partner już ich nie pociąga.

Według większości, monogamia jeszcze nie zginęła: aż 42% badanych przyznało, że jest gotowa na zakończenie romansu, jedna trzecia odpowiedziała, że nie jest jeszcze gotowa. Jedna czwarta badanych przyznaje, że jeszcze rozważa opcję powrotu do stałego partnera.

Z 42% badanych, którzy daliby monogamii drugą szansę, 33% twierdzi, że ich partnerzy odegraliby w tym dużą rolę, podczas gdy jedna czwarta osób przyznaje, że na ich decyzję nie wpływają partnerzy ale ich starania mogłyby przynieść pozytywny skutek.

Gdy Victoria Milan zagłębiła się w powody, dla których zdradzający zmieniliby zdanie i powrócili do małżeńskiej sypialni, na prowadzenie wysunął się całkiem oczywisty powód.

Większość użytkowników każdej płci zgodziło się, że gdyby ich partnerzy poświęcili trochę więcej czasu na zadbanie o wygląd zewnętrzny - panie: szpilki, gładka skóra, delikatne perfumy; panowie: kilka wycieczek do siłowni - zdradzający byliby bardziej skłonni do powrotu to małżeńskiego łóżka.

Drugi powód to bardziej pozytywne nastawienie. Ponad połowa mężczyzn i prawie trzy czwarte kobiet twierdzi, że pewni siebie partnerzy, wierzący w siebie, swoją pracę i wybory życiowe - są bardziej atrakcyjni i seksowni.

Bycie bardziej otwartym w sypialni, częstszy seks, częste bywanie w domu oraz okazywanie szacunku i zainteresowania a także spędzanie większej ilości czasu na zabawie to kluczowe czynniki, które zachęcą zdradzającego partnera do powrotu.

Założyciel Victoria Milan, Sigurd Vedal, powiedział, że badanie pokazuje, że mimo iż ludzie szukają seksualnych rozrywek poza ich związkami, wcale nie oznacza, że nie kochają swoich partnerów.

“Nie ma nic złego w romansie. To nie znaczy, że miłość w związku wygasła - to kwestia czerpania przyjemności z seksu oraz namiętności, która mogła wygasnąć po latach. Życie razem jako mąż i żona może wywoływać napięcie i stres, a codzienność niesie ze sobą nudę.”

“Można być równocześnie kochanym jak i pożądanym. Wystarczy trochę pracy oraz pozytywnego i silnego nastawienia do życia. Chcesz aby twój partner zauważył cię i przestał zdradzać? Spraw abyś był pożądany, że nie będzie chciał od ciebie odejść.” powiedział Vedal.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z press@victoriamilan.com

Victoria Milan to jedna z wiodących dyskretnych sieci społecznych dla kobiet i mężczyzn szukających romansu, Strona została stworzona przez Sigurda Vedal w 2010 roku. Stała się jedną z najszybciej rozwijających się i wiodących sieci społecznościowych na świecie, łączącą 5 milionów użytkowników z ponad 33 krajów.