Gdyby Bóg stworzył kobietę idealną

Miałaby oczy Węgierek, twarz Czeszki, Fińskie pośladki, Duńskie piersi, Szwajcarskie dłonie, Polskie nogi i usta Hiszpanek.

30 Maj 2017

Nie trzeba być facetem lubiącym pośladki, piersi czy nogi skoro można mieć wszystko w jednym. Ostatnie badanie pokazało jakie składniki potrzebne są żeby stworzyć idealną kobietę. Dane te zostały zebrane na podstawie badania przeprowadzonego wśród kobiet, które miały określić swoją najlepszą część ciała.

Pomysł, stworzony przez Victoria Milan - stronę randkową dla ludzi w związkach szukających romansu - bazował na odpowiedziach ponad 5 milionów aktywnych użytkowników, którzy mieli wybrać ich najlepszą i najseksowniejszą cechę. Wyniki zostały zebrane od trzech pierwszych krajów w rankingu.

Najlepsze cechy kobiety idealnej pochodzą z Europy: piękne oczy z Węgier, śliczna czeska twarz, jędrne pośladki Finek, kuszące duńskie piersi, gładkie dłonie Szwajcarek, zgrabne polskie nogi oraz wydatne usta Hiszpanek.

perfect woman

Jeśli wierzysz, że oczy są zwierciadłem duszy, jedź na Węgry, do Belgii i Grecji, gdzie kobiety zauroczą cię swoimi pięknymi oczami. Otoczone długimi rzęsami i kształtnymi brwiami oraz ich cudowny kolor sprawi, że się rozpłyniesz z zachwytu.

Kobiety z Czech, Szwecji i Holandii mogą pochwalić się najładniejszymi twarzami z wyraźnymi kośćmi policzkowymi, szczęką oraz perfekcyjną symetrią.

Panie z Finlandii, Norwegii i Rumunii są wzorem dla Kim Kardashian i J. Lo. Dzięki regularnym przysiadom mogą pochwalić się najlepszymi pośladkami w Europie. Wybierz się do tych krajów a zobaczysz skąd bierze się wiekowa fascynacja mężczyzn właśnie tę częścią ciała.

Dla długich, kształtnych nóg z gładką skórą wybierz się do Polski, Irlandii i Południowej Afryki

  • upewnij się wcześniej, że planujesz wycieczkę w sezonie letnim, kiedy królują mini spódniczki i szorty.

Fani głębokich dekoltów znajdą swoją nagrodę w Danii, Wielkiej Brytanii i w Niemczech, gdzie naturalne kształty kobiet nie wymagają nawet korzystania ze staników push-up.

Pełne, seksowne usta, wprost stworzone do całowania znajdziesz w Hiszpanii, Francji i Włoszech - kobiety z tych krajów, znane ze swojej namiętności, będą idealnymi kandydatkami do soczystych pocałunków.

Dla gładkich dłoni, wybierz się do Szwajcarii, Austrii lub Słowenii, gdzie kobiety doskonale wiedzą jak dbać o najdrobniejsze szczegóły. Weź jedną z tych zadbanych dłoni w swoje ręce i poczuj perfekcyjną stronę tych pełnych klasy kobiet.

Założyciel Victoria Milan, Sigurd Vedal, powiedział że wszystkie kobiety są piękne, a ta wirtualna perfekcyjna kobieta zbiera wszystkie najseksowniejsze atrybuty z każdej narodowości.

“Wirtualna kobieta idealna została stworzona przez kobiety z całego świata, które znają swoje najmocniejsze strony. My zebraliśmy je w listę krajów, które trzeba odwiedzić aby w pełni doświadczyć dobrodziejstw natury. Dlatego upewnijcie się, że wasze paszporty są już gotowe na podróż.” powiedział Vedal.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z press@victoriamilan.com

Victoria Milan to jedna z wiodących dyskretnych sieci społecznych dla kobiet i mężczyzn szukających romansu, Strona została stworzona przez Sigurda Vedal w 2010 roku. Stała się jedną z najszybciej rozwijających się i wiodących sieci społecznościowych na świecie, łączącą 5 milionów użytkowników z ponad 33 krajów.