Szał swingersów w całej Europie

10 Kwiecień 2017 Moda na swingowanie coraz mocniej rozprzestrzenia się po Europie zachęcając do dzielenia się najbardziej intymnymi i erotycznymi momentami życia z nowymi partnerami. Według najnowszego badania jest to nowe ale bardzo obiecujące sexy doznanie.

Badanie przeprowadzone przez Victoria Milan - stronę randkową dla ludzi w związkach szukających romansu - zgromadziło 4907 aktywnych użytkowniczek zaangażowanych w związki swingerskie w całej Europie aby zapytać o ich nawyki swingerskie.

Pary z Francji najchętniej decyduje się na nowe relacje, ponad jedna trzecia par małżeńskich lub partnerskich obraca się w społeczności swingerów. Norwegia jest tuż za Francją z 31.5% par pragnących swingerskich przygód. Lekko ponad jedna trzecia par w Holandii również przyznała się do otwarcia drzwi do sypialni innym parom.

PIERWSZA DZIESIĄTKA PAŃSTW Z KTÓRYCH POCHODZĄ PARY SWINGERSÓW

Francja ​33.8 %
Norwegia ​31.5 %
Holandia ​26.8 %
Dania ​27.5 %
Finlandia ​26.7 %
Belgia ​25.2 %
Irlandia ​25.0 %
Szwecja ​23.8 %
UK 22.2 %
Hiszpania ​​20.2 %

Najmniej chętni na wpuszczenie drugiej pary do sypialni są Hiszpanie, z tylko jedną piątą par (20.2%) która oferuje chęć wymiany partnerów.

Kiedy mowa o swingowaniu, nieco ponad jedna trzecia kobiet (30,3%) przyznaje, że lubi dzielić swoją sypialnię z innymi parami. Co ciekawe, nie trzymają tego w tajemnicy, a nawet lubią wymieniać się z parami przyjaciół (47,7%). Prawie jedna trzecia (27,3%) par spełnia swoje fantazje z ludźmi poznanymi online, natomiast jedna piąta badanych (18,8%) przyznaje się do kontaktów z przypadkowo poznanymi ludźmi. Tylko 6,3% woli trzymać swoje nawyki blisko domu umawiając się z sąsiadami.

w całej Europie

Kobiety rządzą - więcej niż połowa (54,5%) decyzji o tym z kim spędzą wyjątkowe chwile przypada kobietom. Tylko w 7,1% sytuacji kobiety dają wybór mężczyznom. W innych przypadkach decyzja podejmowana jest wspólnie.

Najważniejszym kryterium podczas wyboru pary jest wygląd, 58,3% kobiet twierdzi, że ma to duże znaczenie. Prawie jedna trzecia (29,1%) mówi, że wybór zależy od wspólnych preferencji seksualnych. Poziom życia (8,2%) rzadko ma znaczenie, a małe doświadczenie prawie w ogóle - tylko dla 4,5% pań jest to ważne.

Najpopularniejszą aktywnością wśród par jest oglądanie siebie wzajemnie podczas stosunku - prawie połowa par (49,0%) zgadza się, że jest to najbardziej podniecające doświadczenie. Tylko 14% decyduje się na seks z partnerem z innej pary, natomiast 16% wybiera czworokąt.

Kobiety mówią, że gdy angażują się w czworokąt, mają mieszane uczucia: dominująca jest zazdrość (42,6%), za którą zaraz idzie podniecenie (36,2%). Tylko 3,2% przyznało się, że odczuwa zdenerwowanie. Najsilniejszą reakcją ich partnerów było podniecenie (36,7%) a zaraz po nim pojawia się agresja (31,1%).

Podczas gdy u jednej czwartej kobiet (23,1%) doświadczenia ze swingowaniem były pozytywne, mężczyźni częściej miewają problemy. 33% przyznało, że wdało się w bójkę.

Założyciel Victoria Milan, Sigurd Vedal, powiedział, że swingowanie to prawdziwa demonstracja zaufania, miłości i wyrozumienia pomiędzy parami. Każdy powinien spróbować tego chociaż raz.

“Europejczycy są znani ze swojej otwartości pod względem seksu i romansów, a teraz wiem, że lubią również się dzielić. Gdy pary swingują, nie chowają swoich najskrytszych pragnień przed partnerami - angażują ich. Nasi użytkownicy twierdzą, że prawie zawsze te doświadczenia są pozytywne i satysfakcjonujące.”powiedział Vedal.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z press@victoriamilan.com

Victoria Milan to jedna z wiodących dyskretnych sieci społecznych dla kobiet i mężczyzn szukających romansu, Strona została stworzona przez szczęśliwie żonatego założyciela, Sigurda Vedal w 2010 roku. Stała się jedną z najszybciej rozwijających się i wiodących sieci społecznościowych na świecie, łączącą 5 milionów użytkowników z ponad 33 krajów.