8 na 10 kobiet regularnie doświadcza wielokrotnych orgazmów

28 Marzec 2017

Międzynarodowe badanie wielokrotnych orgazmów pokazało, że aż 77% kobiet odnalazło świętego graala intymnych stosunków: wielokrotne orgazmy. Wygląda na to, że mężczyźni wreszcie złamali kod do kobiecych orgazmów dzięki czemu życie seksualne kobiet zdobywa szczyty na światową skalę.

Badanie przeprowadzone przez VictoriaMilan – stronę randkową dla ludzi szukających pozamałżeńskich romansów - zgromadziło 5971 użytkowników z 15 krajów aby odkryć najbardziej intymne szczegóły wielokrotnych orgazmów - kto takie doświadcza, kto im je daje i czy naprawdę są aż tak niesamowite.

Analiza danych pokazuje, że wielokrotne orgazmy doświadczają kobiety, które lubią krzyczeć w sypialni. Aż 39,8% kobiet twierdzi, że zdarzają im się za każdym razem gdy uprawiają seks. 19,5% doświadcza ich raz w roku podczas gdy szczęśliwe 17,3% cieszy się nimi regularnie. 13,9% szczytuje wielokrotnie raz w miesiącu a 9,5% raz na tydzień.

Nie jest tajemnicą, że wielokrotne orgazmy w skali przyjemności są najwyżej punktowane, jednak statystyki pokazują, że część kobiet woli jeden długotrwały orgazm (54%) niż wiele krótkich.

wielokrotnych orgazmów

Kto więc jest przyczyną tych wielokrotnych przyjemności? 49.3% pań twierdzi, że to ich długoletni partnerzy dają im taką uciechę. Natomiast 42,3% zawdzięcza to swoim kochankom. 8,5% kobiet zdarza się to podczas jednorazowych skoków w bok.

Badanie pokazuje, że wielokrotne orgazmy nie są jednak wiążące. Prawie dwie trzecie pań powiedziało, że nie pozostałoby w związku tylko ze względu na ten bonus.

Założyciel Victoria Milan, Sigurd Vedal powiedział, że badania pokazują, że mężczyźni dopiero rozkręcają się pod względem sztuki kochania.

“Świat randek otwiera się na ludzi w związkach, ponieważ mogą oni wnieść dużo doświadczenia ze swoich dotychczasowych związków. Dlatego też możemy zobaczyć, że kobiety coraz częściej przeżywają wielokrotne orgazmy zarówno ze swoimi partnerami jak i kochankami” powiedział Vedal.

Jedna trzecia kobiet twierdzi, że może przeżyć dwa orgazmy pod rząd, 17,2% pań zdarza się nawet potrójna przyjemność. Natomiast 46,4% szczęśliwych kobiet doświadcza więcej niż 5 orgazmów z rzędu.

Te dane zostały zebrane od aktywnych (i bardzo usatysfakcjonowanych seksualnie..) użytkowniczek Victoria Milan z 15 krajów: USA, Szwecji, Danii, Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Norwegii, Polski, Francji, Holandii, Czech, Niemiec, Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz Południowej Afryki.

KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH WIELOKROTNYCH ORGAZMÓW

Hiszpania 94.1% Belgia 90.9% USA 89.7% Francja 87.5% Południowa Afryka 85.0% Niemcy 83.3% Holandia 81.8% Czechy 80.0% Irlandia 78.3% Wielka Brytania 76.2% Finlandia 68.8% Norwegia 66.7% Szwecja 61.8% Dania 62.1% Polska 50.0%

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z press@victoriamilan.com

Victoria Milan to jedna z wiodących dyskretnych sieci społecznych dla kobiet i mężczyzn szukających romansu, Strona została stworzona przez szczęśliwie żonatego założyciela, Sigurda Vedal w 2010 roku. Stała się jedną z najszybciej rozwijających się i wiodących sieci społecznościowych na świecie, łączącą 5 milionów użytkowników z ponad 33 krajów.