7 na 10 kobiet lubi udawać orgazmy

_Badanie pokazuje, że 73% kobiet udaje orgazmy ze swoimi partnerami, a tylko 16% ze swoimi kochankami. 62% kobiet udaje by sprawić przyjemność partnerom._a

7 Marca 2017

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, przedstawione zostało badanie, które demaskuje mit kobiecych udawanych orgazmów. To nie jest żaden sekret, że ponad 50% kobiet udaje orgazm - ale nikt się nie spodziewał tego, że ponad 70% z nich to lubi.

Badanie przeprowadzone przez VictoriaMilan – stronę randkową przeznaczoną dla kobiet w związkach szukających romansów - podsłuchało miłosne dźwięki w sypialniach 5708 niewiernych użytkowniczek w celu odkrycia tego kiedy, dlaczego i z kim kobiety najczęściej udają namiętne uniesienia.

Większość kobiet (73%) udających orgazmy robi to ze swoimi partnerami, podczas gdy tylko 16% przyznaje się do “grania” z kochankami. Tylko 11% twierdzi, że zarówno ich partner jak i kochanek ma możliwość obejrzenia ich łóżkowego spektaklu.

Solidne 68% - to prawie 7 na 10 ankietowanych kobiet - twierdzi, że podoba im się moment udawania orgazmu. Jedna czwarta nie odczuwa żadnej przyjemności podczas udawania. Natomiast 7% czuje przyjemność za każdym razem ich udawanego orgazmu.

Głównym powodem udawania orgazmu jest zapewnienie partnerowi przyjemności i pewności siebie. Tak twierdzi 62% kobiet. 9% “aktorek” mówi, że udawanie przyjemności powoduje u nich mini orgazm, a 8% robi to aby mocniej podniecić ich partnerów i przedłużyć stosunek. Tylko 10% kobiet używa tej metody do zakończenia seksu, a 6% twierdzi, że prawdziwy orgazm nie jest możliwy dla nich do osiągnięcia.

udawać orgazmy

43% kobiet udaje orgazm za każdym razem gdy dochodzi do stosunku, podczas gdy 2 na 10 kobiet robi to od czasu do czasu. Tylko 1% ankietowanych kobiet przyznaje się do tego, że zdarza im się to raz w tygodniu.

Większość kobiet jest pewna swych aktorskich umiejętności. Aż 39% udających jest przekonanych, że partnerzy nic nie wiedzą o ich sztuczkach.

Założyciel Victoria Milan, Sigurd Vedal, powiedział, że wyniki pokazują, że kobiety to hojne kochanki, którym nawet udawanie orgazmu daje przyjemność. “Kobiety udają orgazmy od wieków, a teraz odkryliśmy dlaczego - i przyczyną nie jest to co ludzie zwykle przypuszczali - żeby zakończyć stosunek. Kobiety udają orgazmy żeby zachęcić ich partnerów ale także dlatego, że same doznają przyjemności podczas tego miłosnego spektaklu,” powiedział Vedal.

LIGA UDAWANYCH ORGAZMÓW

Polska 67%
Norwegia 61%
Południowa Afryka 58%
Holandia 57%
Stany Zjednoczone 56%
Belgia 55%
Finlandia 52%
Irlandia 51%
Dania 48%
Wielka Brytania 44%
Szwecja 39%
Hiszpania 29%

DANE BADANIA

5708 użytkowniczek Victoria Milan odpowiedziało

Czy udajesz orgazmy?

Tak 51%
Nie 49%

Jeśli tak, z kim udajesz?

Moim partnerem 73%
Moim kochankiem 16%
Obojgiem 11%

Czy udawanie sprawia ci przyjemność?

Czasami 68%
Nigdy 25%
Zawsze 7%

Dlaczego udajesz orgazmy?

Aby sprawić przyjemność partnerowi 62%
Żeby zakończyć seks 10%
Sprawia mi to fizyczną przyjemność 2%
Poprawia to seks 3%
Podnieca to mojego partnera i wydłuża seks 8%
Daje mi to mini-orgazmy 9%
Nie potrafię szczytować naturalnie 6%

Jak często udajesz orgazm?

Za każdym razem 43%
Co jakiś czas 22%
Raz w tygodniu 9%
Raz na miesiąc 13%
Raz na rok 13%

Czy sądzisz że twój partner wie że udajesz?

Tak 38%
Nie 39%
Możliwe 23%

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się: press@victoriamilan.com

VictoriaMilan to jedna z wiodących dyskretnych stron randkowych dla kobiet i mężczyzn szukających romansu na całym świecie. Strona została założona przez Sigurda Vedala w 2010 roku i stała się jednym z najszybciej rozwijających się i wiodących portali na świecie, zbierającym 5,8 miliona użytkowników z 33 krajów.