ŻYJ Z NAMIĘTNOŚCIĄ NIE Z ŻALEM!

To Twoje życie i jest ono po prostu zbyt krótkie, aby je marnować. Zadaj sobie pytanie: Kiedy ostatni raz czułeś, że ŻYJESZ? Kiedy po raz ostatni Twoje serce drżało z podniecenia? Kiedy po raz ostatni miałeś motylki w brzuchu? Zapewne tak dawno temu, że już nie pamiętasz. Czas skończyć życie w żalu i zacząć żyć z namiętnością. Nie pozwól, aby kolejna szansa przeszła Ci koło nosa.

Randkowa
Randki w Twojej Okolicy!

LUDZIE W TWOJEJ OKOLICY!

Zmaksymalizuj potencjał Victoria Milan! "Odszukaj ludzi z twojej okolicy" pokazuje ci innych członków w pobliżu ciebie. Lokalizacje są przybliżone dzięki czemu zachowujesz anonimowość łącząc się z innymi.

ZOSTAW GIERKI ZA SOBĄ

Victoria Milan ma jedną zasadę; brak gierek. Żaden z naszych członków nie ma czasu ani chęci na „zabawę z zwodzenie”. Budujemy społeczność OTWARTOŚCI, BEZPOŚREDNIOŚCI I SZCZEROŚCI. A nasi użytkownicy oczekują tego samego. NIE BÓJ się jasno określać, czego CHCESZ a CZEGO NIE CHCESZ. Witaj w świecie nowego randkowania. Witaj w Victoria Milan.

FAQ

1. Czy jest to bezpieczne?
Bezpieczeństwo i ochrona są #1 w Victoria Milan. Victoria Milan jest w pełni zgodna z RODO i przestrzega najsurowszych przepisów. Wykorzystujemy 256-bitowe szyfrowanie, najbardziej zaufane usługi internetowe oraz SSL, aby zapewnić naszym użytkownikom bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej tutaj!
2. Czy w mojej okolicy znajdują się inni użytkownicy?
Z ponad 6 milionami użytkowników w samej Europie możesz z łatwością znaleźć kogoś blisko siebie lub podczas podróży. Kraje z największą ilością użytkowników to: Norwegia, Dania i Szwecja.
3. Czy są tam prawdziwe kobiety?
Ponad 30% nowych użytkowników Victoria Milan to kobiety, a stosunek mężczyzn do kobiet na stronie wynosi 1:1. Victoria Milan jest w 100% darmowa dla kobiet. Mężczyźni mogą się zarejestrować i przeglądać stronę za darmo, ale muszą wykupić subskrypcję (zostać aktywnym członkiem), aby skontaktować się z kobietami, które im się podobają.
4. Od dawna nie randkuję.
Nie martw się, jeśli byłeś w związku i wyszedłeś z wprawy w randkowaniu. Wielu naszych użytkowników doświadczyło tego samego! Jednakże, jeśli chcesz szybko to zmienić, przeczytaj 6 Najważniejszych Porad dla Mężczyzn lub 6 Najważniejszych Porad dla Kobiet na Victoria Milan, napisane zostały przez prawdziwego użytkownika!
5. Nigdy wcześniej nie randkowałem online.
Nie martw się, jeśli randkowanie online jest dla Ciebie czymś nowym. Victoria Milan została stworzona, aby być przyjazną użytkownikom, prostą w nawigacji i łatwą do zrozumienia. Jednakże, jeśli chcesz szybko to zmienić, przeczytaj 6 Najważniejszych Porad dla Mężczyzn lub 6 Najważniejszych Porad dla Kobiet na Victoria Milan, napisane zostały przez prawdziwego użytkownika!
6. Jak mogę chronić swoją anonimowość?
Victoria Milan nie ma dostępu do żadnych innych sieci społecznościowych czy prywatnych danych. Zapewniamy również dostęp do niestandardowego „kreatora zdjęć”, który pozwala zmieniać zdjęcia, aby były bardziej dyskretne. Ponadto, jest również osobista, prywatna galeria, do której możesz przyznawać i cofać dostęp wedle własnego uznania.
7. Czy strona jest tylko dla osób po ślubie lub w związku?
Victoria Milan jest skierowana do każdego, kto szuka dyskrecji, bezpośredniości i wolnej od osądów bazy użytkowników. Obejmuje to między innymi osoby szukające romansu, trójkątów, fetyszy, swingersów, i więcej.

Zwierzenia z Randek

"...Uratowało moje małżeństwo..."

"Victoria Milan uratowała moje małżeństwo! Teraz mam fantastyczne życie erotyczne, pełne miłości i radości życie z moim kochanym mężem" - Sheryl (39), Seattle

"... Brakowało uwagi i namiętności..."

"Po dołączeniu do Victoria Milan zacząłem inaczej patrzeć na każdą minutę mojego życia i miłości. Teraz wszystko jest już idealne! Dziękuję Victoria Milan!" - Daniel (45), New York

"...Mam teraz nowy pomysł na życie..."

"Po latach samotności, jestem wreszcie spełniona! Dołączyłam i w przeciągu kilku tygodni znowu umawiałam się na randki! Dziękuje Victoria Milan!" - Lisa (39) Miami